Bewertungen für HighLights

4.9
(Basierend auf 201 Bewertungen)
Nach Bewertung filtern
Н
Надежда bei HighLights
5/5
Уникален педикюр.! Нямам думи да опиша Деси колко е добра.Вече от 1 година ми подържа педикюра,и от както ходя при нея педикюра ми е неописуем.Всеки път получавам от нея професионално отношение,супер качествена услуга и уникален резултат.Трябва да и се доверите за педикюр за да ме разберете какво имам впредвид.!
Ist das Feedback hilfreich?
К
Кристина bei HighLights
5/5
Професионално отношение! Подстригаха ми връхчета точно така както исках - дължина, форма и свежест на косата всичко.
Ist das Feedback hilfreich?
К
Кристина bei HighLights
5/5
Професионална маникюристка и приятна компания! Атмосферата на салона е прекрасна. 😊
Ist das Feedback hilfreich?
K
Kristin bei HighLights
5/5
Изключително приятно отношение и прекрасен маникюр
Ist das Feedback hilfreich?
Y
Yuki bei HighLights
5/5
Много съм доволна от услугите и обслужването! Препоръчвам!
Ist das Feedback hilfreich?
Я
Ярослав bei HighLights
5/5
Доволен от подстригването
Ist das Feedback hilfreich?
П
Полина bei HighLights
5/5
Много съм доволна от отношението и резултата! Катерина е страхотен професионалист!
Ist das Feedback hilfreich?
https://cdn.reservation.studio/media/14424/conversions/ACg8ocL75GNq4pVJ_6RTqUINDg0xMiUWN-J_BloiytN1nPuhetqWaWn5=s96-c-avatar.webp?v=1736403665
Лора bei HighLights
5/5
Прекрасно обслужване с внимание към детайла и клиента.
Ist das Feedback hilfreich?
Г
Габриела bei HighLights
5/5
Препоръчвам!
Ist das Feedback hilfreich?
https://cdn.reservation.studio/media/15500/conversions/ACg8ocIkIdmu2LwQz0uDTtqmVmuoO9U8IO77l8GjmwnLyY8l9LLMWmc=s96-c-avatar.webp?v=1739350014
Венета bei HighLights
5/5
Препоръчвам!
Ist das Feedback hilfreich?
М
Мая bei HighLights
5/5
Бързо и професионално обслужване. Екатерина е много мила и с внимание към детайла
Ist das Feedback hilfreich?
К
Кирил bei HighLights
5/5
Ist das Feedback hilfreich?
Belastung...