Κριτικές για HighLights

4.9
(Βασισμένο σε 201 κριτικές)
Φιλτράρισμα κατά βαθμολογία
https://cdn.reservation.studio/media/8081/conversions/picture-avatar.webp?v=1706351294
Цветелина στις HighLights
5/5
Страхотен терапевтичен педикюр, както винаги Деси работи много бързо и прецизно !
Είναι χρήσιμο το feedback;
М
Марина στις HighLights
5/5
Katerina is great at women's, men's and kids' hair styling. My entire family is happy to be her clients.
Είναι χρήσιμο το feedback;
М
Марина στις HighLights
5/5
Catherine made a great haircut! The hair looks really nice and I can easily style it now.
Είναι χρήσιμο το feedback;
М
Марина στις HighLights
5/5
Катерина прекрасно ме боядиса и подстрига
Είναι χρήσιμο το feedback;
А
Августина στις HighLights
5/5
Катерина е внимателна и изключително компетентен професионалист. Доволна съм и смятам оттук нататък да поддържам косата си при нея. Препоръчвам!
Είναι χρήσιμο το feedback;
https://cdn.reservation.studio/media/14898/conversions/ACg8ocLtZhfYcwp7HXBEfMFYL0osDuhliPG5EB7oGLC-pzC6xJOan-wv=s96-c-avatar.webp?v=1737819093
Елица στις HighLights
5/5
Аз съм много доволна :-) дамата работи много старателно и е много любезна.
Είναι χρήσιμο το feedback;
https://cdn.reservation.studio/media/28081/conversions/ACg8ocJU9jBbUCG87qNzvGwgFx4BhdnDlMqmF2U7pgbGIuF3adqAmw=s96-c-avatar.webp?v=1768566056
Neda στις HighLights
5/5
Дима е изключително внимателна, старателна и в същото време бърза в работата си. Ноктите ми са винаги добре оформени и почистени. Посещението при нея винаги е приятно, благодаря!
Είναι χρήσιμο το feedback;
Г
Габриела στις HighLights
5/5
Много съм доволна! Натали е страхотен професионалист! Препоръчвам нея и салона с 2 ръце!
Είναι χρήσιμο το feedback;
М
Мая στις HighLights
5/5
Сина ми - тийнейджър от постоянното носене на спортни обувки имаше проблем с краката. От както посещава Деси на педикюр е много добре. Кожата на краката не се лющи и няма врастващи нокти. Ходи на педикюр с голямо удоволствие
Είναι χρήσιμο το feedback;
М
Мая στις HighLights
5/5
Деси е професионалист с многогодишна практика. Не случайно има много клиенти, които не биха се доверили на никой друг. Препоръчвам както за педикюр, така и за маникюр
Είναι χρήσιμο το feedback;
K
Kristin στις HighLights
5/5
Много приятно обслужване и страхотен маникюр!
Είναι χρήσιμο το feedback;
Н
Надежда στις HighLights
5/5
Без думи.! Винаги на ниво.! И то високо.! Обслужване , Отношение , Качество.! Благодаря ти мила Деси 🫶
Είναι χρήσιμο το feedback;
Φορτώνω...