Avis pour HighLights
Благодаря Поли!
S
Много мило, нежно момиче с любезно отношение, перфектно си свърши работата. Изключително съм доволна. И което е не малко важно, не ме натовари с излишни разговори. Изключителен професионалист. Благодаря 😊💎


Чудесно подстригване
Много съм доволна!
Отлично се справи . Благодаря
Благодаря за перфектното обслужване!
Боядисване на корен с безамонячна боя Dia/Color Touch + подстригване и стайлинг avec Натали гланциране avec Натали
Супер доволна!
Много благодаря за страхотната освежена визия, прекрасен блестящ цвят и здрава лъскава коса!
M
Прекрасно отношение, креативна консултация и уютна атмосфера. Открих моят фризьор и салон в София с френски шик. Благодаря Ви сърдечно Катерина - за невероятното лешниково преливане с медени отблясъци! 🌸💝

К
Good service and professional attitude. The hairdresser worked carefully and calmly. I’m happy with the result and would visit again.
К
Не се състоя часа ми, т.к.маникюристката Меги, която ми потвърди часовете за маникюр и педикюр, не идвала на работа. Но пък има достъп до платформата да потвърждава. Когато се обадих на собственичката, не ми предложи решение. Не препоръчвам салона, заради мениджъра.
Répondre à partir de HighLights
Здравейте, по време на телефонния разговор ви предложихме възможност да презапишем часа в удобен за вас ден и час. За съжаление разговорът беше прекъснат от ваша страна и вие напуснахте салона.
Благодаря за прекрасния бретон от Катерина и прекрасното отношение!