Отзывы для HighLights

4.9
(На основании 201 отзывов)
Фильтровать по рейтингу
К
Кирил в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
Г
Габриела в HighLights
5/5
Маникюристката Дима е много мила, внимателна и изключително талантлива. Работи бързо с внимание към детайлите. Атмосферата в салона е уютна и релаксираща. Препоръчвам на всички, които ценят качественото обслужване и внимание към клиента!
Полезен ли отзыв?
Н
Недялка в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
Н
Недялка в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
А
Анна в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
М
Марина в HighLights
5/5
Супер!
Полезен ли отзыв?
Л
Люба в HighLights
1/5
Дълго мислех дали да пиша. Но си казах защо да рева вкъщи, а да не споделя един резултат , с който съм " наградена". Целта ( показана със снимка, която носех, бяха пластове, покрай лицето , по - дълги. Надявах се да са преляти. За съжаление получих резултат - отпред късо, отзад .... мултифунциинално... да кажем. Исках права да е отзад. Скъсена с максимум 3 пръста, а е поне 5 . С коса до раменете съм . Отпред.Исках... За съжаление сама съм си виновна - да съм си избрала истински фризьорски сало
Ответ от HighLights

Здравейте, Люба! Съжаляваме за причиненото неудобство, бихме искали да предложим корекция за сметка на салона. Моля, свържете се с нас ако желаете. Благодарим ви!

Полезен ли отзыв?
А
Алена в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
О
Огняна в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
https://cdn.reservation.studio/media/8022/conversions/picture-avatar.webp?v=1706174736
Batyr в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
Й
Йорданка в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
Д
Диян в HighLights
5/5
Полезен ли отзыв?
Нагрузка...