HighLights için incelemeler
Много хубаво работи
Препоръчавам
В
Винаги получавам много добро обслужване.
G
Доволна съм и пак ще посетя салона и Паолина.
В
Много добро обслужване.
Боядисване с KOLESTON/ILLUMINA + подстригване и стайлинг ile Паолина Кичури + матиране + сешоарНа средна коса ile Паолина
Изключително доволна останах
Страхотни кичури, свежа и красива визия, много благодаря!
В
Много съм доволен от обслужването отношението.
Б
супер подстригване
L
Паолина винаги професионална и на отлично ниво, благодаря 🥰
Н
Благодарности отново на Паолина за страхотното отношение, внимание към детайлите и красивата прическа!
Благодаря Поли!