Отзиви за HighLights

4.9
(Базирано на 200 отзива)
Филтрирай по рейтинг
Н
Надежда в HighLights
5/5
Уникален педикюр.! Нямам думи да опиша Деси колко е добра.Вече от 1 година ми подържа педикюра,и от както ходя при нея педикюра ми е неописуем.Всеки път получавам от нея професионално отношение,супер качествена услуга и уникален резултат.Трябва да и се доверите за педикюр за да ме разберете какво имам впредвид.!
Полезен ли е отзивът?
К
Кристина в HighLights
5/5
Професионално отношение! Подстригаха ми връхчета точно така както исках - дължина, форма и свежест на косата всичко.
Полезен ли е отзивът?
К
Кристина в HighLights
5/5
Професионална маникюристка и приятна компания! Атмосферата на салона е прекрасна. 😊
Полезен ли е отзивът?
K
Kristin в HighLights
5/5
Изключително приятно отношение и прекрасен маникюр
Полезен ли е отзивът?
Y
Yuki в HighLights
5/5
Много съм доволна от услугите и обслужването! Препоръчвам!
Полезен ли е отзивът?
Я
Ярослав в HighLights
5/5
Доволен от подстригването
Полезен ли е отзивът?
П
Полина в HighLights
5/5
Много съм доволна от отношението и резултата! Катерина е страхотен професионалист!
Полезен ли е отзивът?
https://cdn.reservation.studio/media/14424/conversions/ACg8ocL75GNq4pVJ_6RTqUINDg0xMiUWN-J_BloiytN1nPuhetqWaWn5=s96-c-avatar.webp?v=1736403665
Лора в HighLights
5/5
Прекрасно обслужване с внимание към детайла и клиента.
Полезен ли е отзивът?
Г
Габриела в HighLights
5/5
Препоръчвам!
Полезен ли е отзивът?
https://cdn.reservation.studio/media/15500/conversions/ACg8ocIkIdmu2LwQz0uDTtqmVmuoO9U8IO77l8GjmwnLyY8l9LLMWmc=s96-c-avatar.webp?v=1739350014
Венета в HighLights
5/5
Препоръчвам!
Полезен ли е отзивът?
М
Мая в HighLights
5/5
Бързо и професионално обслужване. Екатерина е много мила и с внимание към детайла
Полезен ли е отзивът?
К
Кирил в HighLights
5/5
Полезен ли е отзивът?
Зарежда...