Отзиви за HighLights
Н
Уникален педикюр.! Нямам думи да опиша Деси колко е добра.Вече от 1 година ми подържа педикюра,и от както ходя при нея педикюра ми е неописуем.Всеки път получавам от нея професионално отношение,супер качествена услуга и уникален резултат.Трябва да и се доверите за педикюр за да ме разберете какво имам впредвид.!
К
Професионално отношение! Подстригаха ми връхчета точно така както исках - дължина, форма и свежест на косата всичко.
К
Професионална маникюристка и приятна компания! Атмосферата на салона е прекрасна. 😊
K
Изключително приятно отношение и прекрасен маникюр
Y
Кичури блондор дълга коса с Натали Матиране с Dia/Color Touch с Натали Терапия SP HYDRATE INFUSION с Натали Боядисване с KOLESTON/ILLUMINA + подстригване и стайлинг с Натали Допълнение навиване с преса с Натали
Много съм доволна от услугите и обслужването! Препоръчвам!
Я
Доволен от подстригването
П
Много съм доволна от отношението и резултата! Катерина е страхотен професионалист!
Спа педикюр с хидратираща маска и масаж и обикновен лак с Десислава Обикновен маникюр с лак O.P.I или CND с Десислава Колагенова Терапия за кожата на ръцете с Десислава
Прекрасно обслужване с внимание към детайла и клиента.
Г
Препоръчвам!
Препоръчвам!
М
Бързо и професионално обслужване. Екатерина е много мила и с внимание към детайла
К