Отзиви за HighLights
Г
Наталия е страхотен професионалист! Със сигурност ще посетя салона отново! Изключително лъчезарна! Това е човек, който се старае и старанието си личи по крайния резултат! Новият ми любим фризьор!
Отговор от HighLights
Благодарим за високата оценка?
М
М
М
М
Страхотни мъжки прически!
А
А
С
Й
Й
Й