Reviews for HighLights

4.9
(Based on 201 reviews)
Filter by rating
Н
Надежда at HighLights
5/5
Уникален педикюр.! Нямам думи да опиша Деси колко е добра.Вече от 1 година ми подържа педикюра,и от както ходя при нея педикюра ми е неописуем.Всеки път получавам от нея професионално отношение,супер качествена услуга и уникален резултат.Трябва да и се доверите за педикюр за да ме разберете какво имам впредвид.!
Is the feedback useful?
К
Кристина at HighLights
5/5
Професионално отношение! Подстригаха ми връхчета точно така както исках - дължина, форма и свежест на косата всичко.
Is the feedback useful?
К
Кристина at HighLights
5/5
Професионална маникюристка и приятна компания! Атмосферата на салона е прекрасна. 😊
Is the feedback useful?
K
Kristin at HighLights
5/5
Изключително приятно отношение и прекрасен маникюр
Is the feedback useful?
Y
Yuki at HighLights
5/5
Много съм доволна от услугите и обслужването! Препоръчвам!
Is the feedback useful?
Я
Ярослав at HighLights
5/5
Доволен от подстригването
Is the feedback useful?
П
Полина at HighLights
5/5
Много съм доволна от отношението и резултата! Катерина е страхотен професионалист!
Is the feedback useful?
https://cdn.reservation.studio/media/14424/conversions/ACg8ocL75GNq4pVJ_6RTqUINDg0xMiUWN-J_BloiytN1nPuhetqWaWn5=s96-c-avatar.webp?v=1736403665
Лора at HighLights
5/5
Прекрасно обслужване с внимание към детайла и клиента.
Is the feedback useful?
Г
Габриела at HighLights
5/5
Препоръчвам!
Is the feedback useful?
https://cdn.reservation.studio/media/15500/conversions/ACg8ocIkIdmu2LwQz0uDTtqmVmuoO9U8IO77l8GjmwnLyY8l9LLMWmc=s96-c-avatar.webp?v=1739350014
Венета at HighLights
5/5
Препоръчвам!
Is the feedback useful?
М
Мая at HighLights
5/5
Бързо и професионално обслужване. Екатерина е много мила и с внимание към детайла
Is the feedback useful?
К
Кирил at HighLights
5/5
Is the feedback useful?
Load...