Reviews for HighLights
Боядисване с KOLESTON/ILLUMINA + сешоар with Катерина Терапия с Wella Plex 1&2 (1 доза) with Катерина
Изключително добър професионалист и мил човек е Катя. Още с първото ми посещение разбра какво искам и го постигна с лекота и финес. Удивена съм, че тази толкова млада дама притежава такива умения и знания. Горещо препоръчвам!!!
Бърза и отлична работа на Дима както винаги! Много благодаря!
Катерина ме направи много красива с модерен и стилен грим, много благодаря!
Натали ми помогна в избора на официална прическа и я направи впечатляващо, много благодаря!
И
Много бързо и прецизно, както винаги 💜
Н
Чудесен резултат и отношение!
Боядисване на корен с безамонячна боя Dia/Color Touch + подстригване и стайлинг with Натали Терапия SP HYDRATE INFUSION with Натали
Прекрасен цвят и прическа както винаги от Натали! Много благодаря!
Ц
Посетих салона за първи път за маникюр. Момичето работи много бързо, но в същото време прецизно и внимателно. Доволна съм от резултата. Ще посетя салона отново. Благодаря!
Страхотен маникюр! Благодаря!
Е
Дима работи бързо и много професионално 🙂
Д
Дима е просто страхотна!!! ☺️☺️☺️ Прегръщам те и ти желая бъдещи успехи,мила. Ти го можеш!!!
Косата ми е мека,блестяща и оформена по прекрасен начин от Натали, благодаря!